Atribuită
Cumpărare directă
MASINA DE SPALAT VASE Putere totala: 6 kW Dimensiuni (cm): 59*70*82 Structura: otel-inox Capacitate spalare: 500 farfurii/ora Tensiune de alimentare: 220V/50Hz Incalzire boiler: 3 kW Incalzire cuva: 2.5 kW Panou de control electromecanic Prevazut cu pompa drenaj , dispenser clatire si dispenser detergent Prevazut cu 3 cicluri de spalare: 90/120/180 sec Consum apa/ciclu de spalare: 2.5 lt Diametrul maxim vase (cm): 320 mm Temperatura spalare: 55 gr C Pompa drenaj(golire/evacuare), rezistenta din inox, buton magnetic de siguranta, programul continua spalarea dupa ce se inchide usa, clatire cu apa fierbinte la 80-85 grade C Dimensiuni cos(cm): 50*50 Include 3 cosuri , 1 de tacamuri , 1 de pahare, 1 de farfurii Pentru conexiunile cu presiune sub 2 bar este obligatorie pompa de presiune apa Greutate echipament: 67 kg
- Număr anunț
- DA26598616
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
- Cod CPV
- 39713100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.813 RON
- Valoare atribuită
- 4.813 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.