Atribuită Cumpărare directă

saci aspirator KÄRCHER T 15/1 - 24 Bucati. (textili, 4 buc/set)” - 6 seturi, conform ofertei transmise

Număr anunț
DA26581615
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
JEOWASH S.R.L. (CUI 40105430)
Cod CPV
39713431-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,72 RON
Valoare atribuită
342,72 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,72 RON

din 342,72 RON estimat