Atribuită
Cumpărare directă
1 SOLUTIE DE AMONIAC 28-30% PT. ANALIZA;1054231000 3.00 l RON 107.00 321.00 2 PALADIU/CARBUNE ACTIV(10%Pd)-10 GR; 8071040010 PALADIU/CARBUNE ACTIV (10% PD)HYDROGENATION CATALYST (OXIDIC FORM) FOR SYNTHESIS 8071040010 1.00 g RON 649.92 3 POTASSIUM CYANIDE BIOULTRA,98.0%(AT);60178-25G 1.00 buc RON 144.29 4 METHANOL CHROMASOLV#,FOR HPLC,#99.9%;34860-2.5L METHANOL CHROMASOLV#, FOR HPLC, #99.9% 1.00 buc RON 40.73
- Număr anunț
- DA26581026
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.155,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.155,94 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.