Atribuită Cumpărare directă

Multif. laser A4 mono HP LJ Pro M130nw 2 x 605.04 D111L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG M2022 1*50.42 CARTUS COMPATIBIL LEXMARK E350 1*71.43 DRUM UNIT COMPATIBIL R116L 2*54.62

Număr anunț
DA26636438
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.441,17 RON
Valoare atribuită
1.441,17 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.441,17 RON

din 1.441,17 RON estimat