Atribuită Cumpărare directă

TUBURI CENTRIFUGA PP 50 ML NESTERILE, TUBURI CENTRIFUGA PP 15 ML NESTERILE, MICROTUBURI CENTRIFUGA GRADATE 1,5 ML, VARFURI MICROPIPETE 100 - 1000 MICROLITRI UNIVERSALE, Varfuri pentru micropipeta 2 - 200 ul ( 1000 buc), FILTRU SERINGA PVDF 25 MM PORI 0.45 MICRONI, FILTRU SERINGA PTFE 25 MM PORI 0.45 MICRONI, FLACON CROMATOGRAFIE TRANSPARENT 12X32 MM ZONA SCRIERE, CAPAC CU FILET PT FLACON CROMATOGRAFIE, FLACON PENTRU CROMATOGRAFIE TRANSPARENT CU ZONA SCRIERE, CAPAC PT FIOLE PROBE ALUMINIU + SILICON 100 buc, SERINGI PISTON 20 ML AC 18G 1 1/2, CILINDRU GRADAT CLASA A PREMIUM LINE 50 ML, CILINDRU GRADAT CLASA A PREMIUM LINE 100 ML, CILINDRU GRADAT 250 ML CLASA A PREMIUM LINE, UZ GENERAL FILTRARE LENTA DIAM 185 MM (RONDELE), CANTITATIVA FILTRARE LENTA 150 MM RONDELE, UZ GENERAL FILTRARE RAPIDA DIAM 185 MM (RONDELE), PALNIE FILTRARE TIJA SCURTA Ø 100 MM, MICROSPATULA CU LINGURA 150 MM, MICROSPATULA CU LINGURA 200 MM, SPATULA CHATTAWAY 150 MM, MICROSPATULA CHATTAWAY 150 MM, Parafilm, grosime 50 mm, lungime 75 m, PARAFILM, PUNGA SIGILARE 180X250 MM, STICLA SPALARE PT ACETONA 500 ML, STICLA CEAS 100 MM, STICLA CEAS 150 MM, MARKER LABORATOR EDDING 8014, MARKER LABORATOR EDDING 8015F, SUPORT ELEVATOR H 290 MM, PALNIE CANTARIRE 3 ML, PALNIE CANTARIRE 6 ML, PALNIE CANTARIRE 10 ML, TAVITA CANTARIRE 5 ML, TAVITA CANTARIRE POLISTIREN 7 ML, TAVITA CANTARIRE 30 ML, TAVITA CANTARIRE 100 ML, ,

Număr anunț
DA26580448
Autoritate contractantă
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.825,54 RON
Valoare atribuită
7.825,54 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.825,54 RON

din 7.825,54 RON estimat