Atribuită Cumpărare directă

Teste pentru glicemie X-Sensor 50buc./cutie Pentru Glucocard X-Meter si Glucocard X-Mini Pretul nu contine transport.

Număr anunț
DA26586446
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33680000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768,81 RON
Valoare atribuită
768,81 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768,81 RON

din 768,81 RON estimat