Atribuită
Cumpărare directă
1 Doză derivație 150X116X67 buc 5 10506227 11.67 2 Cablu CYY-F 3X1,5 m.l. 300 10510391 1.74 3 Cablu CYY-F 3X2,5 m.l. 300 10500364 2.55 4 Cablu CYY-F 3X4 m.l. 100 10500365 4.61 5 Cablu CYY-F 5X4 m.l. 50 10500376 7.40 6 Conductor albastru FY 1,5 m.l. 50 10506087 0.59 7 Conductor roșu FY 1,5 m.l. 50 10506091 0.59 8 Riglă rindeluită rotunjită buc 176 11163435 16.64 9 Lampă gaz buc 1 11159335 96.64 10 Clește sertizat buc 1 11122110 55.86 11 Cheie reglabilă buc 1 11122084 73.56
- Număr anunț
- DA26589062
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.388,88 RON
- Valoare atribuită
- 5.388,88 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.