Atribuită Cumpărare directă

SERVICII TRANSPORT SORT DE LA FRASIN - VAMA - 58 AVIZE X 24 KM TRANSPORT SORT SI SORT CONCASAT NECESAR PENTRU STRAZILE DIN COMUNA

Număr anunț
DA26586539
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
COS-TINA TRANS SRL (CUI 21979956)
Cod CPV
60000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.960 RON
Valoare atribuită
6.960 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.960 RON

din 6.960 RON estimat