Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Yamato YW12IG , inverter , 12000 btu , clasa A++ Clasa de eficienta energetica A + + / A + FUNCTII Functiile Self-diagnosis si auto-protection Dezumidificator independent Functia Sleep Dezghetare Inteligenta Timer 24 ore Auto Restart CARACTERISTICI: Reducerea timpului necesar dezghetarii Economie de energie mai mare cu peste 50% Programator pe 24 de ore Functioneaza cu freon ecologic R410A Auto generare cod eroare

Număr anunț
DA26592843
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Furnizor / câștigător
NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667,22 RON
Valoare atribuită
1.667,22 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
17.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667,22 RON

din 1.667,22 RON estimat