Atribuită
Cumpărare directă
sano papaper v150 white 80 buc, s255 4l pt pardoseala 6 buc, mop maxi 10 buc,dg 18 4l 1 buc, spark 1l pompa lamaie 4 buc, optima 3str hirt ig 10role 20 buc, sapun 4l sano 2 buc, domestos 750ml 12 buc, saci menaj 120l 10 buc, saci emnaj 60/10 20 buc, saci menaj 35/15 20 buc
- Număr anunț
- DA26580241
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- ZIMEX SRL (CUI 1201100)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 919,69 RON
- Valoare atribuită
- 919,69 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.