Atribuită Cumpărare directă

Achizitie porumb boabe si tarate de grau

Număr anunț
DA26591839
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
TISCEREAL SRL (CUI 28161775)
Cod CPV
03211200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.500 RON
Valoare atribuită
34.500 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.500 RON

din 34.500 RON estimat