Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta - Agentia De Investigare Feroviara Romana CUI- 34988646. 1- Cerere de asigurare nr. 4356440412 PRIMA – 3069 RON 2- Cerere de asigurare nr. 4387201238 PRIMA – 1505 RON 3- Cerere de asigurare nr. 4387199367 PRIMA – 1468 RON 4- Cerere de asigurare nr. 4387205692 PRIMA – 1505 RON 5- Cerere de asigurare nr. 4387203803 PRIMA – 1427 RON TOTAL 8974 RON

Număr anunț
DA26581165
Autoritate contractantă
Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.974 RON
Valoare atribuită
8.974 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.974 RON

din 8.974 RON estimat