Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: RIVEX CASA FL.SMARALD4L RE 1 1 JASOL SAPUN LICHID 5L BU 2 1 ALUFIX SACI MENAJ 60L/20B BU 2 1 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 5 40 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 10 4 HYGIENIUM SOLUTIE DEZINF. BU 1 1 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 2 6 SET TOALETA E-KONEX BU 2 1 DISPENSER SAPUN/DEZINFECT BU 10 1 MOP PVA CU COADA MET TELE BU 2 1 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 4 3
- Număr anunț
- DA26581111
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643,96 RON
- Valoare atribuită
- 643,96 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.