Atribuită Cumpărare directă

ervicii de asistență tehnică de specialitate prin diriginți de șantier pentru obiectivul de investitii: „Construire și dotare așezământ cultural, sat Smadovița, comuna Bâcleș, județul Mehedinți” Oferta trebuie sa contina: Formularul 1; Formularul 2; Formularul 3 Formularul 4; Prezentarea certificatului constatator emis de Oficiul Registrului Comertului din care sa rezulte obiectul de activitate al operatorului economic. Formularul nr. 5 Oferta financiara va contine: Formularul de oferta si Anexa (Formular nr. 6 și Anexa 1 și Anexa 2). Anexa 2 la formularul de oferta reprezinta lista subcontractantilor - daca este cazul; Ofertantul trebuie sa faca dovada ca dispune pe toata durata contractului si pentru perioada de garantie a lucrarilor de personal de specialitate care detine autorizatie de diriginte de santier emisa de catre ISC in conformitate cu Ordinul MDRT nr. 1496/2011, cu modificările și completările ulterioare, categoria C subdomeniul 2.2 si domeniul 8 subdomeniul 8.1 si 8.2 pentru realizarea de constructii noi, personal autorizat pentru urmatoarele domenii de activitate: civile, instalatii sanitare, instalatii termice si electrice, ventilatii.Serviciile de dirigentie se vor asigura pe toata durata de executie a lucrarilor de 12 luni, cat si pe perioada de garantie a lucrarilor de 36 luni.

Număr anunț
DA26588537
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
POPESCU-NEDELEA CRIŞU CONSULTING ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27880713)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.071,43 RON
Valoare atribuită
33.071,43 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.071,43 RON

din 33.071,43 RON estimat