Atribuită Cumpărare directă

100 buc pentru spital + 100 buc pentru CPU . Fasa elastica confectionate dintr-un amestec de bumbac, poliamide si vascoza, ce asigura o elasticitate de 150% si impiedica alunecarea. Tesatura hipoalergenica, ce permite respiratia tegumentului. Cu cleme metalice pentru o fixare corespunzatoare. Dimensiuni : 10cm/4.5m. Ambalaj individual; Marcaj CE. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate. Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comenzile vor fi transmise si prin fax. Va rugam sa emiteti 2 facturi separate conform comenzilor.

Număr anunț
DA26591782
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,20 RON
Valoare atribuită
307,20 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,20 RON

din 307,20 RON estimat