Atribuită
Cumpărare directă
Conexiune electrica (V) 230V/50Hz/0,8A Incalzire pentru ateliere, hale si depozite Consum de ulei 1,7-3,3 L/ora Greutate (kg) 86 Pana la plaja de temperatura [░C] Diametru Evacuare(mm) 150mm kémény átmérő Putere (kW) 17-33 Dimesniune caracteristica 900x580x1370mm Capacitate de incxalzire max.825(m3) Tip de combustibil ulei uzat, ATF, mineral, motorina Volum rezervor (litrii) 50 de la laja de temperatura [░C] 50 Descriere Putere: 17 / 33 kW. Pentru a incalzi un m3 aer intr-o zona izolata la 20-22C este nevoie de aprox 40 W. Asadar cu o centala de 33 Kw putem incalzi aprox 825 m3 aer. M3= (LxlxH) Volum aer recirculat: 1000 m3/h Consum: 1.7 / 3.3 l/h Atentie !!! Centrala are doua termostate, aceste piese NU se schimba in garantie dar exista ca si piesa de schimb pe stoc. Putere motor (ventilator): 100 W (220V) Diametru cos fum:150 mm Dimensiuni: 58 x 87 x 137 cm Greutate: 90.0 kg Descriere detaliata Reglarea lina a puterii; Micro-controller incorporat; LED-uri indicatoare de semnalizare si exploatare ; Carcasa durabila si stabila vopsita in camp electrostatic; Camera de ardere din otel de inalta calitate rezistent la temperaturi inalte si rezistent la acizi.;Controlul termostatic al pompei ; 100% caldura pura , temperatura constanta , fara radiatii , volum de aer circulat 1000m3 . FURNIZORUL VA ASIGURA TRANSPORTUL SI VA REALIZA PUNEREA IN FUNCTIUNE A INSTALATIEI, GARANTIE CEL PUTIN 12 LUNI DE LA DATA RECEPTIEI SI PUNERII IN FUCTIUNE A INSTALATIEI.
- Număr anunț
- DA26580310
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 39715200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.159,66 RON
- Valoare atribuită
- 4.159,66 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.