Atribuită Cumpărare directă

Pansament interactiv cu polimer superabsorbant, activat cu solutie Ringer si impregnat cu solutie antiseptica. Absoarbe exsudatul si mentine mediul umed la nivelul plagii. Schimbul pansamentului se realizeaza atraumatic. Indicat pentru tratamentul umed al plagilor aflate in faza de curatare sau granulatie, inclusiv pentru tratamentul plagilor infectate. Dimensiune: 7,5 x 7,5 cm / 10 x 10 cm.

Număr anunț
DA26591913
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat