Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiatului Oferta voucher WIFI4EU in valoare de 15000 euro TVA inclus cu plata one time. Oferta se posteaza in lei cu plata one time 12600 euro *4.9413, curs Vodafone din 15.10.2020, avand o valoarea de 62.260.38 lei Oferta include:  11 acces point-uri  accesoriile necesare efectuarii instalarilor;  Hosting portal captiv + controller AP;  configurare retea, portal captiv, precum și monitorizare activă și proactivă de la distanță a rețelei monitorizare uptime, actualizări, reconfigurări dacă este cazul pe 36 luni Oferta de mentenanta solutie WiFi4Eu : la cerere Taxa de intervenție pentru mentenanța la cerere este de 50 euro+ TVA/oră. În cazul intervențiilor remote nu sunt costuri suplimentare

Număr anunț
DA26595203
Autoritate contractantă
COMUNA GEPIU (CUI 16132288)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.260,38 RON
Valoare atribuită
62.260,38 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.260,38 RON

din 62.260,38 RON estimat