Atribuită
Cumpărare directă
ADV1175355 1 BURGHIU 10MM B 2 5,04 10,08 2 BURGHIU 12MM B 2 6,72 13,44 3 BURGHIU 2MMB B 2 1,26 2,52 4 BURGHIU 4MM B 2 2,1 4,2 5 BURGHIU 6MM B 2 2,1 4,2 6 BURGHIU 8 MM B 2 3,78 7,56 7 DISC ABRAZIV 125MM B 10 1,26 12,6 8 DISC LAMELAR POLIZOR 125X22MM B 5 5,46 27,3 9 SPRAY CURATARE FRANE 400ML B 5 7,14 35,7 10 SPRAY DEZHEZARE PARBRIZ 400ML B 60 7,14 428,4 11 SPRAY VOPSEA NEGRU LUCIOS B 5 5,88 29,4 12 SUPORT DISC ABRAZIV B 2 6,55 13,1 588,5 TRANSPORT INCLUS
- Număr anunț
- DA26618900
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,50 RON
- Valoare atribuită
- 588,50 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.