Atribuită Cumpărare directă

Cod Produs: 553000 Dispenser servetele pliate mare Tork Dispenser pentru servetele pliate tip V si ZZ. Design nou din gama Tork Elevation. Este un sistem traditional potrivit pentru toaletele publice. Design modern si robust, ocupa putin spatiu si are un aspect atragator. Igienic - atingeti doar prosopul pe care il folositi. Dispenser cu fereastra transparenta, in partea de jos, ce ajuta la monitorizarea consumului, in vederea reincarcarii. Capacitate: 500 de servetele. Usor de folosit si de intretinut. Detalii tehnice: Material: plastic Dimensiuni: Inaltime: 439 mm. x Latime: 333 mm. x Adancime: 136 mm. Greutate: 1,400 kg. Rezervele aparatului: Prosoape pliate Z fold – verzi Prosoape pliate Z fold – albe Prosoape pliate Z fold – ultra albe laminate Servetele albe pliate premium Tork

Număr anunț
DA26598724
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
42968200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
862,40 RON
Valoare atribuită
862,40 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

862,40 RON

din 862,40 RON estimat