Atribuită
Cumpărare directă
COD PRODUS: DV-ALADDIN2019 Aladdin (2019) DVD - 42.32 tva inclus COD PRODUS: DVDINTALNIREAOR Intalnirea Editie Speciala DVD - 15.92 tva inclus COD PRODUS: DV-JOHNNYENGLOV Johnny English Strikes Again DVD - 39.92 tva inclus COD PRODUS: DVDYETIOMULZAP Yeti - Omul zapezilor DVD - 42.32 tva inclus COD PRODUS: DVDSECRETLIFEP2 Singuri acasa 2 DVD - 42.32 tva inclus COD PRODUS: DV-PRINLEB8REGM Printesa lebada 8: Regatul muzicii DVD - 40 tva inclus COD PRODUS: DV-DUMBO2019 Dumbo (2019) DVD - 39.92 tva inclus COD PRODUS: DV-OZZYMAREAEVA Ozzy: Marea Evadare DVD - 25.5 tva inclus COD PRODUS: DVDFAMILIACROOD Familia Crood DVD - 23.92 tva inclus COD PRODUS: DVDURZEATRON38D Urzeala tronurilor Colectia Completa DVD - 439.92 tva inclus COD PRODUS: DVDGOTTI Gotti DVD - 49.9 tva inclus COD PRODUS: DVDFURIOSIUTHOB Furios si iute: Hobbs & Shaw DVD - 42.32 tva inclus COD PRODUS: DV-ATACZIUANATI Atac de ziua nationala DVD - 40 tva inclus COD PRODUS: DV-MISSBALA Miss Bala DVD - 40 tva inclus COD PRODUS: DV-SHAZAM Shazam! DVD - 39.92 tva inclus COD PRODUS: DV-CPTMARVEL Captain Marvel DVD - 39.92 tva inclus COD PRODUS: DVDATUNCONDORIN Atunci i-am condamnat pe toti la moarte editie speciala DVD - 15.92 tva inclus COD PRODUS: DVDACCIDENORING Accident Editie Speciala DVD - 15.92 tva inclus COD PRODUS: DVDULTCARTORING Ultimul cartus Editie Speciala DVD - 15.92 tva inclus COD PRODUS: DVDPASPRADHARLE Pasari de prada si fantastica Harley Quinn DVD - 40.20 tva inclus COD PRODUS: DVDSPIDERFARFHO Omul-paianje
- Număr anunț
- DA26591531
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32354000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.709,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.709,66 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.