Atribuită Cumpărare directă

Tocatoare resturi vegetale pentru buldoexcator , 1200mm-1250mm latime latime totala: 1400-1450mm lungime totala: 800-900mm inaltime totala: 350-450mm latime de lucru: 1200mm-1250mm, diametru maxim de tocare: 0-80 mm, sistem de cuplare hidraulic - inclus

Număr anunț
DA26596592
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
16630000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.900 RON
Valoare atribuită
27.900 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.900 RON

din 27.900 RON estimat