Atribuită Cumpărare directă

service Usi inalta siguranta.comanda ferma.Revizia se va efectua in perioada 02.11.2020-06.11.2020. la sediul unitatii noastre. Revizia se va face la 3 sectii,asi si grilaje.

Număr anunț
DA26610359
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
Cod CPV
44421500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat