Atribuită Cumpărare directă

Costum pentru uz medical disponibil in diverse culori, compus din bluza anchior cu guler V-Neck + pantalon prevazut cu snur si elastic in talie, compozitie material tip tercot, compozitie 75%BBC si 25% vascoza.

Număr anunț
DA26612379
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
Cod CPV
39520000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,21 RON
Valoare atribuită
588,21 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,21 RON

din 588,21 RON estimat