Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse de curatenie NUMAR DE REFERINTA: 26090357 PRET DE CATALOG: 1.796,47 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: AJAX FLOWER OF SPRING PRA CIF CREAM AR.EUC HERB 500 CIF LICH.ABR.LEM.500ML CIF LICHID REGULAR 500ML MR.PROPER WOOD 1L DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 TIDE ALPINE AUTO 8KG ARIEL LICHID COLOR 4.95L ACE REGULAR INALBIT. 1L PUR BALS.HA NAILS 750ML PUR POW.SMOCHINE SI RODIE PUR POWER MAR 750ML CIF SPRAY BAIE 500ML AJAX FLORAL SPRING 1L RIVEX CASA SPRING FR.1L SANO FLOOR FRESH HOME SPA SANO FLOOR FRESH LILAC 2L PRONTO SP.LEMN CL300+DET. RIVEX GEAM MENTA PULV.750 CILLIT BANG C I PULV 750M CILLIT BANG DUO DEG+C I2B CILLIT BANG PULV.UNIV750M MADERO BUR.VASE CANELURI MADERO SPAL.SPIRALA 10BUC OTI SACI MENAJ.ECON.20L 5 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC DOMESTOS ATLANTIC 1L mai putin
- Număr anunț
- DA26599247
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.796,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.796,47 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.