Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea unui sistem de detectie si alarma la incendiu pentru obiectivul „CONSTRUIRE GRADINITA IN COMUNA PRISTOL JUDETUL MEHEDINTI ” conform ofertei de pret nr. 584/14.10.2020.

Număr anunț
DA26598912
Autoritate contractantă
COMUNA PRISTOL (PRIMARIA COMUNEI PRISTOL) (CUI 4639822)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
Cod CPV
31625100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.618 RON
Valoare atribuită
13.618 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.618 RON

din 13.618 RON estimat