Atribuită
Cumpărare directă
Putere: 61 kW Dimensiuni: 150*104*85 Structura: otel-inox Alimentare: LPG / NG Tavi compatibile cuptor (cm): 50*70 Design cu interfata usor de utilizat. Echipat cu arzatoare cu eficienta ridicata Aprobat CE Greutate echipament: 140 kg MASINA DE GATIT CU 6 ARZATOARE SI CUPTOR
- Număr anunț
- DA26621960
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
- Cod CPV
- 39141000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.350 RON
- Valoare atribuită
- 6.350 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.