Atribuită Cumpărare directă

Achiziție servicii de reinnoire a certificatului digital calificat cu serialul 201104209204036de1care va expira la data de 29.10.2020.Reinnoirea valabilității certificatului digital calificat se va face pentru o perioadă de 3 ani.Pretul include si consultanta tehnica pe durata de valabilitate a certificatului digital calificat.

Număr anunț
DA26612085
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285 RON
Valoare atribuită
285 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285 RON

din 285 RON estimat