Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Consumabile contine: Cartus Toner Compatibil Brother TN2320/TN2380 2 buc Cartus Toner ORINK Compatibil - HP LaserJet P1005, P1006; P1505, P1505N, P1566, 2 buc Toner Lexmark X950X2KG Black 1 buc Cartus Toner ORINK Compatibil - HP LaserJet P1005, P1006; P1505, P1505N, P1566, 2 buc Cartus Toner Compatibil HP CF217A With CHIP 2 buc Cartus Toner Compatibil CF230A CU CHIP 3.5K 3 buc
- Număr anunț
- DA26607615
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.070,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.070,58 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.