Atribuită Cumpărare directă

Electrod de retur de unica fofolsinta, fără latex Compatibil cu Valleylab ™ FT10, ForceTriad ™ si Valleylab Platformele energetice FX8. Pentru pacienții peste 13,6 kg Pentru utilizare cu generatoare RECQM

Număr anunț
DA26635411
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.420 RON
Valoare atribuită
12.420 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.420 RON

din 12.420 RON estimat