Atribuită
Cumpărare directă
1 FILTRU ULEI OPEL MOVANO B 1 21,01 21,01 2 FILTRU COMBUSTIBIL OPEL MOVANO B 1 29,42 29,42 3 FILTRU HABITACLU OPEL MOVANO B 1 20,17 20,17 4 FILTRU ULEI OPEL MOVANO B 1 14,71 14,71 5 FILTRU ULEI VW TOUAREG B 1 19,75 19,75 6 FILTRU COMBUSTIBIL VW TOUAREG B 1 85,71 85,71 7 FILTRU HABITACCLU VW TOUAREG B 1 14,96 14,96 8 FILTRU ULEI VW TOUAREG B 1 9,83 9,83 9 FILTRU AER DACIA DUSTER B 2 13,02 26,04 10 FILTRU CARBURANT DUSTER B 2 21 42 11 FILTRU HABITACLU DUSTEWR B 2 10,5 21 12 FILTRU ULEI DUSTER B 2 9,66 19,32 13 FILTRU AER DACIA LOGAN 1,6 B 5 8,4 42 14 FILTRU ULEI LOGAN 1,6 B 5 4,96 24,8 15 FILTRU AER LOGAN B 2 8,82 17,64 16 FILTRU CARBURANT LOGAN B 2 12,6 25,2 17 FILTRU ULEI LOGAN 1,6 B 2 4,96 9,92 18 FILTRU AER LOGAN B 2 13,02 26,04 19 FILTRU CARBURANT LOGAN B 2 21,85 43,7 20 FILTRU HABITACLU LOGAN B 2 10,5 21 21 FILTRU ULEI LOGAN B 2 9,66 19,32 22 FILTRU AER LOGAN 1,2 B 2 9,66 19,32 23 FILTRU HABITACLU LOGAN 1,2 B 2 10,5 21 24 FILTRU ULEI LOGAN 1,2 B 2 5,47 10,94 604,8 TRANSPORTUL INCLUS IN PRET
- Număr anunț
- DA26619122
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604,80 RON
- Valoare atribuită
- 604,80 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.