Atribuită Cumpărare directă

SERVIICII DE ASIGURARE CASCO. PERIOADA ASIGURATA 12 LUNI. AUTO MARCA SKODA CT21CDX. GROUPAMA ASIGURARI. CONFORM OFERTA.

Număr anunț
DA26652163
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.549,68 RON
Valoare atribuită
3.549,68 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.549,68 RON

din 3.549,68 RON estimat