Atribuită
Cumpărare directă
1 Dozator sapun lichid Esenia 500ml cod S5 la pret de 36,27 lei- 10 bucati = 362.70 lei 2. Dezinfectant pastile clorigen Solikloor 1 kg cod KLI899 pret 62, 76 lei = 10 CUTII = 627.6 lei 3. dezinfectant gel miini Klintesiv 5 litri cod KLI273 pret 192,5 lei = 5 bidoane = 962.5 lei
- Număr anunț
- DA26643537
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.952,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.952,80 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.