Atribuită
Cumpărare directă
Generator Caracteristici Generator genarator cu motor de benzina in patru timpi Honda TR 3.3 de 3,3 kVA . Acest generator este echipat cu un motor puternic, original Honda, bine dimensionat in raport cu alternatorul de tip sincron, de buna calitate si precizie. Rezervorul de capacitate mare, cadrul metalic robust. Este un grup electrogen ideal pentru aplicatii profesionale de mica anvergura si pentru aplicatii casnice. Date tehnice Tensiune: 230V Putere maxima: 3,3 kVA Putere motor: 6,5 LE Consum: 1,5 l/h Capacitate rezervor: 2,5 l Combustibil: benzina Greutate: 40 kg Tip motor Honda GX200
- Număr anunț
- DA26608147
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 31122000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.