Atribuită Cumpărare directă

BUTELIE 5L din otel pentru oxigen medical sau orice alt tip de gaz

Număr anunț
DA26599271
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
44612100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.580 RON
Valoare atribuită
4.580 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.580 RON

din 4.580 RON estimat