Atribuită
Cumpărare directă
Pedala de panica din metal 19 buc BUTON PANICA DIN METAL CU RETINERE SECOLARM SS077Q 2 buc Pedala panica - 19 buc. 154.10 lei/buc., Buton panica din metal cu retinere - 2 buc. 46 lei/buc. Conform oferta detaliata depusa si cu instalarea si verificarea incluse.
- Număr anunț
- DA26610354
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 31625000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.019,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.019,90 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.