Atribuită Cumpărare directă

CEAI BUC 10*2.294; LAMAI KG 4*7.340; MORCOVI KG 25*2.294; PATRUNJEL KG 10*5.505; TELINA KG 10*4.587; MALAI KG 10*3.211; TARHON BUC 6*3.211; CARTOFI KG 60*1.835; CEAPA KG 10*2.294; PISCOTURI BUC 15*6.422; FAINA KG 6*2.568; BISCUITI BELVITA STAR BUC 40*1.285; EUGENIA BUC 192*0.917; VARZA KG 30*1.835; MERE KG 10*3.670; PASTA TOMATE BUC 9*11.927; MERE KG 43*3.670; BANANE KG 50*4.587

Număr anunț
DA26616231
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320,48 RON
Valoare atribuită
1.320,48 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320,48 RON

din 1.320,48 RON estimat