Atribuită Cumpărare directă

Varfuri pipeta 100 - 1000 µl, Set 5x192/refill

Număr anunț
DA26601424
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,90 RON
Valoare atribuită
265,90 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,90 RON

din 265,90 RON estimat