Atribuită Cumpărare directă

Computer ALL IN ONE Asus, cod V222UAK Ecran 21.5" LED-backlit FHD 1920 X 1080 non touch non-Glare, Procesor Intel® Core™ i5-8250U Processor, 1.6GHz (6M Cache, up to 3.4 GHz), memorie DRAM DDR4 8 GB, HDD 2.5 HDD SATA 1TB 5400 RPM, wireless 802.11ac+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1, retea 10/100/1000 Mbps , Camera web 1.0 M 720p, tastatura Asus si mouse Asus, fara sistem de operare, alimentare cu adaptor 65W ,Output : 19V DC, 3.42A, 65W Input : 100~240V AC, 50/60Hz universal , porturi laterale 1 x Microphone / Headphone Combo Jack , 1x USB2.0 , porturi spate : 1x HDMI out , 1x Power Input : 1x LAN , 1x Kensington lock slot,, 4 x USB 3.1 Gen 1, dimensiuni : 48.9(W) x 38.7(H) x 5.1 ~ 16.4 (D) cm,

Număr anunț
DA26613818
Autoritate contractantă
OPERA ROMANA CRAIOVA (CUI 4553186)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.240,32 RON
Valoare atribuită
9.240,32 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.240,32 RON

din 9.240,32 RON estimat