Atribuită
Cumpărare directă
LIPESTE-MA,MASINUTA,PARFUM,Margele,PAPUSA,BALON DE SAPUN,Set masina metal,PERLE MARGELE PAIETE PUNGI,BURETE PUZZLE,BILE DE POLIESTER,CORONITA DIN POLIESTER,CORONITA DIN POLIESTER, SARMA PLUSATA,SET CREATIV,FLORICELE,DECOR DIN SPUMA AUTOADEZIV,HARTIE QUILLING,CARTI COLOR, SET MAGICE-CACIULA,DECORATIUNE DIN SPUMA,MINGI MICI,FUNDITE,CLOPOTEI
- Număr anunț
- DA26602553
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- DINO CID SRL (CUI 24949267)
- Cod CPV
- 39298500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.107,28 RON
- Valoare atribuită
- 4.107,28 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.