Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA 1 Notes adeziv 75 x 75 mm, 100 coli buc 17 0,87 lei 2 PageMarker plastic 45 x 12 mm, forma sageata sau forma dreptunghiulara, 5 culori/set, A set 5 0,98 lei 3 Radiera cauciuc Speck ovala, Herlitz buc 7 0,53 lei 4 Pix cu mecanism, varf 0.7 mm - Aihao 567 - mina: albastra, rosie sau neagra buc 34 0,46 lei 5 Dosar plastic cu sina si perforatii, diverse culori, 50 buc./set, NOKI buc 50 0,36 lei 6 Folie document A4 - 30 microni - deschidere in "U", 100 buc./set, NOKI set 7 5,50 lei 7 Cub hartie alba, 400 coli - 8 x 8 cm, infoliat, FORSTER set 20 2,89 lei 8 Agrafe 28 mm, 80 buc/cutie, DP COLLECTION cutie 22 0,50 lei 9 Capse 24/6, 1000 buc/cutie, capacitate capsare 20 coli cutie 15 0,47 lei 10 Creioane HB fluorescente cu guma, triunghiulare (ergonomice) 12buc/cutie, DP AMADEUS buc 10 0,39 lei 11 Capsator 24/6, plastic, 11 cm (lungime), capacitate de capsare 20 coli, DP COLLECTION buc 3 5,12 lei 12 Perforator 20 coli - Forster P202 buc 3 7,00 lei 13 Marker 1 - 3 mm permanent, vf. rotund, Schneider Maxx 130 - NEGRU Buc 7 1,95 lei 14 Corector fluid 20 ml cu pensula, Paper-Ex buc 10 1,25 lei
- Număr anunț
- DA26635284
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIBIU (CUI 14387889)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30191000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237,80 RON
- Valoare atribuită
- 237,80 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.