Atribuită
Cumpărare directă
Verificare cutie hidrant interior=19buc x 51.00lei Verificare hidrant subteran= 1buc x 120.00lei Verificare presiune instalatie interior+exterior = 2buc x 300.00lei Rolă furtun tip C cu racorduri MSZ -15Bar-20ml (avizate ptr. cutie hidrant) = 11buc x 118,00lei Ţeavă refulare tip C cu robinet KX07-108D-00 = 9buc x80,00lei Cheie racord BC -Otel = 11buc x16,00lei Lampa de iluminat de siguranta cu leduri aplicata pentru Hidrant = 18buc x65,00lei
- Număr anunț
- DA26636436
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.353,60 RON
- Valoare atribuită
- 5.353,60 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.