Atribuită
Cumpărare directă
Sociologies of Formality and Informality 9783631653289 The History of the European Monetary Union 9782807600980 Scraps of Thought: Margin Notes in Old Romanian Books 9783631660461 Du sens a la signification 9782875742131 Discours et communication didactiques en FLE 9782875742544 Virtual Communication 9783631652572 The Governance of educational welfare markets 9783034318990 Rifondare la letteratura nazionale per un pubblico europeo 9783631649480 Audiovisual translation in close-up 9783034311519 Sens et signification dans les espaces francofones 9782875740861 Studies of Business Law - Recent Developments and Perspectives 9783631641286 Subversion ou conformisme? 9783034317139 Niceta von Remesiana 9783631621578 La paradigme chretien autour de 1800 9782875740496 Gender and Emotion 9783034311755 Between Worlds: The Age of the Jagiellonians 9783631629741 Pour l'amour de Byzance 9783631629284 Consensus and European Integration 9789052018515 Von der k.u.k. Armee zur Deutschen Wehrmacht 9783631613511 Scandals and party moots 9783631621820 Apocalypse on the net 9783631629819 Orthodoxy and Psychoanalysis 9783631644164 Philosophy of Education in the Semiotics of Charles Peirce 9783034318822 Henri Michaux. Interventions poetique d'un homme en-mane 9783631662311 Representations du sens linguistique 9782875743466 Perspectives pragmatiques sur le discours litteraire 9783631678749 Norman Manea 9783631669129 From the natural man to the political machine 9783631665503 Pierre Werner et l'Europe:
- Număr anunț
- DA26612663
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Nationala a Romaniei (CUI 6312079)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.456,80 RON
- Valoare atribuită
- 8.456,80 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.