Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1 Cartus toner pentru imprimanta OKI C532 DN, galben, original, 6000 pagini-TY 51 OKI-C532-Y-6k 6000 buc 2 2 Cartus toner pentru imprimanta OKI C532 DN, magenta, original, 6000pagini- TM 51 OKI-C532-M-6k 6000 buc 2 3 .Cartus toner pentru imprimanta OKI C532 DN, cyan original, 6000pagini- TC 51 OKI-C532-C-6k 6000 buc 2 4 Cartus toner pentru imprimanta OKI C532 DN, negru, orginal, 6000pegini- TK 51 OKI-C532-B-7k 7000 buc 2
- Număr anunț
- DA26612046
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.