Atribuită Cumpărare directă

MASA PAL 1500X1500mm BLAT DUBLAT 36MM CANT ABS 42X2MM CADRU DIN PAL 18MM

Număr anunț
DA26644814
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR A MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 17577039)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
39150000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.465 RON
Valoare atribuită
3.465 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.465 RON

din 3.465 RON estimat