Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Hartie igienica alba, 3straturi, 10role/set, Elefantul verde 4345 set 4 Detergent pentru pardoseli 1L, Asevi, portocala 7913 buc 2 Detergent automat, 2kg, Ariel Mountain Spring 2165 punga 1 Saci menajeri 50/70, 35L, 20buc/set, rezistenti HD-LD (WNS-2207) 4029 set 4 Solutie geamuri 750ml, Sano Clear Blue/ Green 4007 buc 1 Solutie anticalcar pentru piatra si rugina, cu pulverizator, 750ml, Cillit Bang Limescale &Shine 4920 buc 2 Detartrant Nufar 800ml 1828 buc 2 Prosop hartie alba, 2straturi, 300m (10227) 8131 rola 1
- Număr anunț
- DA26625605
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE CORBU (CUI 42313429)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,53 RON
- Valoare atribuită
- 167,53 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.