Atribuită Cumpărare directă

5008 buc. Săpun de 100 grame/buc.

Număr anunț
DA26594105
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
EXPRESS OIL PICK-UP S.R.L. (CUI 39708640)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.967,52 RON
Valoare atribuită
10.967,52 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.967,52 RON

din 10.967,52 RON estimat