Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector EPSON EB-X05, XGA 1024 x 768, 3300 lumeni, contrast 15000:1

Număr anunț
DA26614450
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
38652100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.630 RON
Valoare atribuită
9.630 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.630 RON

din 9.630 RON estimat