Atribuită Cumpărare directă

CORP IL.STRADAL -28 BUC - 2553.35 LEI BEC LED 20W - 50 BUC - 944.34 LEI BANDA SUPORT - 2 BUC - 50.16 LEI

Număr anunț
DA26611701
Autoritate contractantă
COMUNA VULTURESTI (CUI 4326868)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.547,86 RON
Valoare atribuită
3.547,86 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.547,86 RON

din 3.547,86 RON estimat