Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE DE CURATENIE SI INTRETINERE CONFORM OFERTA Manusi de unica folosinta – 100 buc/cutie - nitril Alcool sanitar – 500ml Gel dezinfectant pentru maini – bidon 5L– Klintensiv Alchosept Dezinfectant suprafete birouri - bidon 1L cu pulverizator – Klintensiv Sterisol Clor tip ACE - bidon 2L Hartie igienica Jumbo alba 400gr 120metri 2 straturi, absorbtie marita, calitate superioara, L=9.7 cm, D=19 cm, Dint.= 5.9 cm Sapun solid Protex Sapun lichid - bidon 5L, calitate superioara Solutie de curatat tip CIF - bidon 1L Dezinfectant Domestos - bidon 1L Lavete uscate – 6 buc/set Lavete umede – 3 buc/set Galeata cu storcator si mop Rezerva mop 250gr Cos gunoi birou Cos gunoi birou cu pedala Perie WC cu suport Rezerva WC tip Domestos Solutie curatat suprafete – Sano Flor 2L
- Număr anunț
- DA26655935
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR ARGES (CUI 17574512)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.453,36 RON
- Valoare atribuită
- 5.453,36 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.